Hala Arkadia
Hala Arkadia
POSIR GÓRA Hala Arkadia

XX Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Droga do marzeń i piłkarskiej przygody. Wystartowały zapisy do XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

W Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej do tej pory udział wzięło ponad 2 miliony piłkarek
i piłkarzy. Chęć udziału drużyn dziewcząt i chłopców w XX edycji mogą zgłaszać opiekunowie, nauczyciele i trenerzy. Zapisy zespołów w kategoriach wiekowych U-8, U-10 oraz U-12 potrwają do 30 września.


Jubileuszowa edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to impuls do jego podsumowań. Wydarzenie każdego roku przyciąga setki tysięcy młodych adeptów piłki nożnej. Niesie za sobą popularyzację dyscypliny w kraju – zarówno wśród dziewczynek, jak i chłopców. Kształtuje od najmłodszych lat determinację i pracowitość oraz promuje aktywność fizyczną. Uczy dzieci, ich rodziców oraz trenerów zasad fair play.

Szczegóły w załączonym poniżej pliku.

Zdjęcie: XX Turniej


Plik do pobrania: wojewdztwo_dolnolzskie_turniej_zpns_start_zapisow_druzyn__informacja_prasowa_pzpn.pdfWiosła w ruch...Tradycji stało się zadośćTenis ziemnyZgaszony płomieńMęczarnie liderów

Wiosła w ruch...

...w Hali Arkadia !

Tradycji stało się zadość

X Memoriał przeszedł do historii

Tenis ziemny

Świąteczny Turniej Deblowy

Zgaszony płomień

Powiatowy Przegląd Piłkarski

Męczarnie liderów

PAL w akcji


Wspieramy akcje

Hala Arkadia


Hala Arkadia
INTERMARCHE
Hala Arkadia