Hala Arkadia
Hala Arkadia
POSIR GÓRA Hala Arkadia

„ Śpiewająca Eurydyka” - koncert piosenek Anny German

W sobotę 7 września 2019 r., w hali sportowej „ Arkadia” Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Górze odbył się koncert „Śpiewająca Eurydyka” piosenek Anny German. Patronat honorowy nad koncertem objął Ryszard Czarnecki Poseł do Parlamentu Europejskiego. Patronat i organizację koncertu w Górze przyjął na siebie Starosta Górowski Kazimierz Bogucki

Utwory Anny German wykonywała Katarzyna Zawada – Laureatka I miejsca Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German z 2015 r, który odbył się w Moskwie. Pani Katarzyna Zawada zaprezentowała najpopularniejsze utwory Anny German, śpiewała po Polsku, Rosyjsku i Włosku. Solistka swoim głosem przeniosła uczestników koncertu w lata, kiedy Anna German rozpoczynała swoją wielką karierę do Włoch, jak również do Rosji gdzie była bardzo lubianą i popularną piosenkarką. Publiczność dała się porwać tej „podróży”, bisów nie było końca.
Koncert swoją obecnością zaszczycił syn europosła Ryszarda Czarneckiego, Poseł do Sejmu RP Przemysław Czarnecki, Starosta Górowski Kazimierz Bogucki, obecna była również Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz oraz radni, bardzo licznie przybyła społeczność górowska.

Zdjęcie: „ Śpiewająca Eurydyka” - koncert piosenek Anny German

PAL 09.01.2016 r. (sobota)Leszczynianie górąMoc różowych kartekW ramach 24 Finału WOŚPGramy i Wspieramy już w piątek

PAL 09.01.2016 r. (sobota)

Kolejka nr 3

Leszczynianie górą

Futsal z najwyższej półki

Moc różowych kartek

Z myślą o płci pięknej

W ramach 24 Finału WOŚP

Już w sobotę 09.01.2016 r. AKCJA ODDAWANIA KRWI Hala ARKADIA

.....

.......


Drukarnia Grafi w Górze

Hala Arkadia


Hala Arkadia
Wspieramy akcje
Hala Arkadia