Hala Arkadia
Hala Arkadia
POSIR GÓRA Hala Arkadia

Gramy i Wspieramy już w piątek

IV edycja Przyjaciół Piłki Nożnej

    Ta edycja ogólnopolskiej akcji Dni Przyjaciól Piłki Nożnej przypada tuż przed rozpoczęciem Euro 2016 we Francji. A dedykowana jest tym wszystkim osobom i organizacjom rządowym i pozarządowym, które promują profilaktykę raka piersi.Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje spotkanie piłki nożnej w którym zmierzą sie przedstawiciele służb mundurowych z samorzadowcami. Zostanie on rozegrany w piątek 3 czerwca na boisku trawiastym przy Hali Arkadia.Poczatek o godzinie 17.00.
    W trakcie zawodów będzie można spróbować swoich sił w wykonywaniu rzutów karnych do których zapraszamy widzów. Zawody uświetnią swoimi wystepami dziewczęta z zespołu Mażoretek UKS ARTIS z Góry. Po zawodach w plenerach Parku im Jana Pawła II od godziny 18.00 bedzie można obserwować i uczestniczyć w pokazach ZUMBY pod kierownictwem instruktorki tej formy aktywnego wypoczynku Pani Agaty Śliwińskiej.
    Dla najmłodszych też z okazji ich święta, które przypada tradycyjnie na pierwszy dzień czerwca organizatorzy przewidzieli kilka atrakcji a wśród nich możliwość spróbowania swoich sił na dmuchanym zamku, zabawy z klaunem czy atrakcyjne malowanie twarzy. Do tego słodycze i pizza dla najmłodszych. Imprezę wspierają: Pizzeria Della Casa, Karczma Starogórska, Ochotniczy Hufiec Pracy i Instruktorka ZUMBY. W sobotnie przedpołudnie będzie można zbadać sie w mammobusie, który już od godziny 9.00 będzie ustawiony na parkingu Hali Arkadia.
    Synoptycy zapowiadają słoneczną i ciepłą pogodę. A więc warto zaplanować piątkowe popołudnie na obiekcie POSiR .
   Arkadia zaprasza!Zdjęcie: Gramy i Wspieramy już w piątek

RODO - klauzula informacyjna

RODO - zdjęcia i filmy


Zgaszony płomieńSierpniowe wędrówkiMoc różowych kartekTYMCZASOWE ZMIANY ZASADPopływali...

Zgaszony płomień

Powiatowy Przegląd Piłkarski

Sierpniowe wędrówki

Kierunek - Częstochowa

Moc różowych kartek

Z myślą o płci pięknej

TYMCZASOWE ZMIANY ZASAD

KORZYSTANIA Z HALI ARKADIA POWIATOWEGO OŚRODKA SPORTU i REKREACJI W GÓRZE

Popływali...

...na ergometrach
Hala Arkadia


Hala Arkadia